"We had the best day of our life thanks to Unique Wedding Agency, especially to Soňa Solařová.

I truly recommend this agency in case you want a perfect wedding!"

Raluca & Nanu

Už během příprav zjistíte, že jsou prostě k nezaplacení a během svatebního dne o vás i vaše hosty bude skvěle postaráno,

vy nebudete řešit nic a budete se moci soustředit na to, co je ten den důležité: na sebe, Vašeho partnera, rodinu a přátele.

Lucie & Tobias

Ráda bych poděkovala celému týmu Unique Wedding za trpělivý přístup k našim přáním, snům a požadavkům.

Oceňuji zejména jejich starost o všechny svatební hosty, kteří v každý okamžik věděli kam jít a co je čeká.

Lucie & Petr

4.6.2011, Nové Hrady


Svatba na klíč

a bez starostí

Vyřízení svatební dokumentace, zajištění obřadního místa, vyúčtování hostiny či jiné papírování jsou příklady momentů, které více či méně narušují slavnostní náladu snoubenců. Ovšem jsou zde i další „maličkosti“, od stylingu nevěsty k přepravě svatebních darů.…o nic z toho se nemusíte starat. Od toho jsme tady přece my.

Naše služby

Inspirace

svatební lokace a styl

Někdo má o svém svatebním dni jasno již mnoho let a stačí mu jen zkorigovat své představy s ohledem na svého partnera. Mnozí si však vytvářejí obraz své svatby, až když se stane aktuálním tématem. Chtěli bychom vám pomoci s inspirací a přispět několika tipy, jak by vaše svatba mohla vypadat a kde by se mohla konat.

Inspirace

Individuální přístup

každá svatba je originál

Nebojte se originality a kreativních nápadů. Můžete si být jisti, že vás v tomto ohledu podpoříme. Ať už byste se rádi vzali v balónu, uspořádali svatbu v retro stylu, vezli se k obřadu nejdelším automobilem v Čechách nebo si nechali upéct desetipatrový dort. Stačí jen naznačit, o realizaci se již postaráme my.

O mně

Cena

a cenové výhody

Výši odměny agentury stanovíte sami na základě vaší spokojenosti. Kompletní svatbu uhradíte až po její realizaci. Zdarma vám vyřídíme svatební dokumentaci při objednávce svatby na klíč, vypracujeme první svatební návrh vč. celkového rozpočtu, poskytneme svatebního koordinátora po celou dobu vaší inspekční cesty a vytvoříme osobní svatební stránky.

Svatební kalkulačka

Svatební koordinátor je váš partner, který vás povzbuzuje plnit si své sny, navrhuje řešení speciálních přání, vede vás celou přípravou, inspiruje vás, hlídá váš rozpočet, přebírá vaše starosti a především vám umožní prožít si váš výjimečný den naplno. Je důležité, abyste si vzájemně rozuměli a důvěřovali si.

Jsem přesvědčená, že přesně takové naše koordinátorky jsou.

Soňa Solařová, majitelka agentury Unique Wedding

Jedinečná nabídka:

Agentura Unique Wedding již druhým rokem organizovala soutěž pro všechny cukrářské nadšence Svatební dort roku 2014.
Fotografie z veřejného finále naleznete na facebooku soutěže.


Svatební dort od vítězky soutěže Svatební dort roku 2014 za speciální cenu.
Kontaktujte nás pro více informací.